V utajení kniha: Mary Chamberlain

Kód: 0062
Neohodnoceno
398 Kč
Skladem (2 ks)

Druhá světová válka. Ostrovy v Lamanšském průlivu. Temná minulost nezůstane skryta navždy. Dora, Joe a Geoffrey si v klidu užívají podzim života, když jejich poklid rozvrátí příjezd Němky Barbary, která chce zjistit, kdo je na fotce, kterou našla mezi matčinými věcmi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Druhá světová válka. Ostrovy v Lamanšském průlivu. Temná minulost nezůstane skryta navždy. Dora, Joe a Geoffrey si v klidu užívají podzim života, když jejich poklid rozvrátí příjezd Němky Barbary, která chce zjistit, kdo je na fotce, kterou našla mezi matčinými věcmi. Pravda o tom, co se dělo za okupace na Normanských ostrovech, postupně vyplouvá na povrch, a spolu s ní i šokující příběh Dory, židovské uprchlice z Německa, a irského faráře Joea. To, co prožili za okupace, má překvapivě dalekosáhlé tragické následky. V utajení je příběh lásky a zrady, hanby i přežití. A vrhá světlo na zapomenuté stíny války na okupovaném Jersey.

„Tento přesvědčivý a dojemný román je důležitou připomínkou, že se válečné hrůzy neodehrávají jen na bitevním poli. A nekončí ani poté, co utichnou zbraně. Někteří lidé si ponesou jizvy – emocionální, fyzické i psychické – po zbytek života.“
Herald, Skotsko

Doplňkové parametry

Kategorie: Světová beletrie
Záruka: Argo 2022
Autor obálky: Mary Chamberlain
ISBN: 978-80-275-0203-5
Nakladatelství: Argo
Překlad: Klára Šumová, Jiří Hrubý
Vydáno: 2022
Počet stran: 336
Jazyk vydání: česky
Vazba knihy: pevná / vázaná s přebalem
Originální název: The Hidden (2019)